2015 yılında Ostim OSB' de kurulmuştur. Meteksan, Tübitak Sage, Roketsan, Vestel Savunma, Savronik gibi savunma sanayide öncü firmaların alt yüklenicisi olarak talaşlı imalat sektöründe çalışmaktadır. Messav Savunma Sanayi

KALİTE POLİTİKAMIZ

KALİTE POLİTİKAMIZ

MESSAV SAVUNMA MAKİNA VE MEDİKAL SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Türkiye Savunma Sanayinde ülke savunmasına katkı sağlayan Türkiye’nin sayılı firmaları arasında yer almayı hedeflemekte olup şirketimiz, yurt içinde göstermiş olduğu faaliyet ve hizmetlerini yürütürken müşteri memnuniyetini maksimum düzeye çıkarmak ve sektöründeki her türlü ihtiyaca cevap verebilmek üzere değişen ve gelişen teknolojiyi de yakından izlemekte ve hizmet politikasına en iyi şekilde yansıtmaktadır.

Bünyemizde çalıştırdığımız her personelin yapılan işe eksiksiz hâkim olma hususu, çevreye olan duyarlılığımız kalite ve sağlık kavramlarını ön planda tutmamızı ve buna göre politikalarımızı oluşturmamızı sağlamaktadır. Bu amaçla şirketimiz çalışanlarının bilgi ve refah seviyesini yükseltmek, Kalite Yönetim Sistemi ve yasal şartlara uyulması, uygulanması, etkin kılınması ve sürekli iyileştirilmesi şirketimizin ana prensibidir.

Firmamız bu amaçla, her gün artan ve değişen müşteri taleplerini karşılamak, hizmet kalitesini artırmak, müşteri memnuniyeti sağlamak için konusunda uzman personel ile teknolojik gelişmeleri ve yasal mevzuatları yakından takip etmektedir

Faaliyetlerimizin; sürekli iyileşmesi ve geliştirilmesi, firmamızın temel ilkelerini oluşturmakta olup eğitime önem vererek kalite sisteminin gelişimini sürekli hale getirmeyi taahhüt etmektedir.